Bu sektörde herkesin tanıdığı ve bildiği bir siteyi olumlu ve olumsuz bütün yönleri ile sizin için inceledik. Site üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Pros
  • Yüksek oranlar
  • Yüksek bonuslar
  • Kolay kullanım
  • Lisans kayıtlı
  • 2011 'den bu yana ayakta.
Cons
  • Yaşlı olduğu için fazla şikayet
  • Kullanışlı ama eski bir tasarım
  • Kapsamlı genel kurallar
  • Kampanya kurallarının çok olması.
  • Belirli ülkelerden erişim

Bets10 bu piyasanın en eski sitelerinden birisi olmasıyla tanınmaktadır. Öyle ki Şubat 2011 yılında ülkemizde faaliyetlerine başladığı biliniyor. Ayrıca yapmış olduğu kampanyaların kolay yoldan zengin olmak isteyenlere hitap etmesinden ötürü çok sayıda kişi bu firmayı tercih etmektedir. Şimdiye kadar yapılan incelemelerin aksine sizlere tamamen deneyimlerden oluşan bir inceleme sayfası hazırladık. Yazı dizimizi okuduktan sonra sizlerde görüşlerinizi belirtirseniz bütün kullanıcılar açısından oldukça faydalı olacaktır.

Bets10 Yeni Giriş Adresi

Giriş adresi için sayfamıza gelenleri fazla bekletmeden hemen giriş yap butonuna tıklamaları durumunda siteye yönlendirileceklerini belirtmek isteriz. Büyük ve eski bir firma olduğu için itibarını zedelemek isteyen çok sayıda dolandırıcı ve taklitçinin olduğunu bunların düzenli bir şekilde sitenin kopyasını yaparak adres değişikleri döneminde Bets10 kullanıcılarını dolandırdıkları biliniyor. Bu neden bilgilerinizi girmeden önce adres çubuğundan site adresini mutlaka kontrol etmelisiniz. Şuanda adres 394bets10.com olarak görülmektedir. Herhangi bir adres değişikliği olduğu zaman 394 rakamına +1 ekleyip devam edebilirsiniz. Çok daha farklı bir adres bulursanız temkinli olmanızı tavsiye ederiz.

Bets10 sitesin vermiş olduğu oranlar
Bets10 Sitesinin Spor bölümünde vermiş olduğu oranları görüntülemektesiniz.

Bu sitenin neden bu kadar popüler olduğunu açıklayacak olursak bunun en başında vermiş olduğu yüksek oranlar başı çekmektedir. Bunlar yalnızca herhangi bir ziyaretçinin görmüş olduğu oranlar olup üye girişi yaptığınız zaman size özel olarak verilecek ekstra oranları da bulabilirsiniz. Oranları diğer siteler ile karşılaştırma yapabilmeniz açısından bir görsel paylaştık. Sizde siteye girerek güncel maçları ve oranlarını görüntüleyebilir bunu rakipleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere bu sektör büyük bir risktir ve şansınız her zaman iyi olmayabilir. Yasal bir sitede 1 koyup 1 kazanmak ancak mümkündür. Eğer kazanacağı garanti olarak görülen bir takım ise bir koyar ancak yarısını kazanırsınız. Ancak burada durum tam olarak farklı olduğundan ve daha fazla kazanç elde etme şansı olduğundan çok tercih edilmektedir. Ekran görüntüsünde sadece bu takım kazanır veya berabere kalırlar tarzından seçimlerin oranlarını görmektesiniz. Detaylara inerseniz ilk yarı bu takım kazanır veya şu kadar gol olur gibi seçeneklere çok daha fazla oranların verilmiş olduğunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Bets10 Bonus Kampanyaları

Bu sitenin bu kadar çok kişi tarafından kullanılmasının açıklaması olarak yukarıda yer alan görsel çok şeyi anlatıyor sanırım. Olayı daha basit bir şekilde anlatacak olursak yasal olan sitelerde 100 TL yatırdığınız zaman hesabınızda 100 TL bakiyeniz oluyor ve bu bakiye ile oynayabiliyorsunuz. Ancak burada 100 TL yatırdığınız zaman site size %200 oranında bir ekstra para bonusu verdiğinden toplam 300 TL bakiyeniz olmuş oluyor ve böylece zaten yüksek olan oranlara daha yüksek miktarlar yatırıp yüksek meblağlar kazanabilirsiniz. Bu nedenle site çok tercih edilmektedir. Durumu daha anlaşılır kılmak için bir örnek ile açıklayalım.

Yasal olan bir siteye girdiğimiz zaman Beşiktaş – Antalyaspor maçında Beşiktaş kazanır seçeneğine 1:30 oran verdiklerini görmekteyiz. Burada oran 1:50 olup eğer sizin bu maçtan yana hiç kuşkunuz yoksa ve Beşiktaş ‘ın kazanacağından emin iseniz o zaman siteye örnek veriyoruz 100 TL yatırır ve 300 TL değerinde yatırım sağlarsınız. Böylece hem ekstradan 200 lira fazladan oynamış olursunuz hemde oran yüksek olduğundan kazancınızda daha da katlanmış olur. Tek seferlik bir vurgun yapmayı planlayanlar için bu site çok sayıda özel fırsatı barındırmaktadır. Yapılan kampanyaların kısa bir listesini sizler için çıkartalım.

5.000 TL ‘ye kadar yatırım bonusları

bets10 yeni giriş

Bu kampanya sayesinde 100 liraya kadar olan yatırımlarınıza %200 oranında, 1.000 TL ‘ye kadar olan yatırımlarınızda %100 oranında ve 5.000 TL ‘ye kadar olan yatırımlarınızda ise %50 oranında bedava bonus kazanma şansını yakalarsınız. Eğer elinizde garanti gözüyle baktığınız bir maç varsa örneğin 1000 TL isteye yatırıp 1.000 TL bonus alıp toplamda 2.000 TL ile oynayıp elinizde ki imkanlar ile kazanacağınız parayı katlayabilirsiniz.

Arkadaşını Getir Kampanyası

Bets10 firmasının yapmış olduğu arkadaşını getir kampanyasından yararlanarak 500 TL ‘ye kadar hem kendinize hemde arkadaşınıza ekstra bir bonus kazandırın. Eğer arkadaşlarınız ile beraber oynuyorsanız bu kampanya incelenmeye değecektir.

Diğer Kampanyalar

Hem detaylarını okuyup daha ayrıntılı bilgi sahibi olun diye hemde sayfamızda kalabalığa yer vermek istemediğimiz için kampanyaların tamamını sizlerle paylaşmıyoruz. Ancak sitemizde sadece iki adet kampanyaya değindiğimiz için bu kadar kampanyanın olduğunu düşünmenizi de istemiyoruz. Bu yüzden siteye girdiğiniz zaman sağ üstte yer alan hediye paketi logosuna tıklayın ve bütün kampanyaları kuralları ve şartları ile beraber daha detaylı bir şekilde görüntüleyin. Yapılan her kampanyanın birde şartlarının ve kurallarının olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bets10 Güvenilir Mi ?

Yukarıda bu site aracılığı ile nasıl para kazanabileceğinizi açıkladık ancak bunlardan daha önemli bir konu varsa oda güvenilir olup olmaması konusudur. İlk olarak firmanın Malta adasından hizmet verdiğini belirtelim. Yerini bilmeyenler için Akdeniz ‘de İtalya ‘nın hemen altında yer alan ufak bir adadan hizmet vermekte olup C51126 numaralı bir lisans numarası yer almaktadır. Eğer sitenin güvenilirlik konusunda ne durumda olduğunu merak ediyorsanız bunun için bakmanız gereken en önemli etken diğer kullanıcıların yorumlarıdır. Bunun için neler yapmanız gerektiğini kısa bir şekilde sizlere aktaralım.

İlk etapta www.google.com.tr arama motoruna giriş yapıyoruz ve arama bölümüne aynen şu şekilde Bets10 Şikayet yazıp aratıyoruz. Bu adımları yaptıktan sonra firma hakkında yazılan şikayetleri araştırabileceğiniz onlarca sayfa ile karşılaşacaksınız. Daha önce bu işlemi bir şikayet patformundan daha rahat bir şekilde yapabiliyor idik ancak ne yazık ki platform bu sektöre ait olan şikayetleri yayınlamaktan vazgeçtiği için onlarca site üzerinden araştırmaları yapmak durumunda kalacağız.

Bunun yanı sıra sizlerden ricamız herkesin görebilmesi ve yararlanabilmesi açısından sayfamızın en sonunda bulunan yorumlar bölümüne gelerek firma hakkında olumlu veya olumsuz bütün görüşlerinizi aktarmanızdır. Bu sayede herkes bir birinin tecrübelerinden yararlanabileceği için daha faydalı olacağını düşünüyoruz.

4,0 rating

Bir cevap yazın